City Nest

  • 15 m²

Apartament City Nest Dubaj leży w Dubaju, 5 km od lotniska Dubaj.

Apartament City Nest oferuje również pełnowymiarową kuchnię.

Park Al Majaz znajduje się 10 min jazdy od tego apartamentu. Park rozrywki al-Dżazira też jest blisko, 6 km stąd. Do centrum Dubaju można dojść spokojnym krokim w kilka minut. Akwarium w Szardży leży w 4 km. Do przystanku autobusowego Dubai Womens College Main Entrance idzie się w zasięgu ręki.

Potrzebujesz więcej opcji?
Check Top hotels near City Nest Dubaj
Casa Branco
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Casa Branco

2 km od nieruchomości
USD 43 USD 39
za noc
Luxurious 4 Bhk Plus Maid Room In Downtown Views II With Burj And Fountain View
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Luxurious 4 Bhk Plus Maid Room In Downtown Views II With Burj And Fountain View

8.3 km od nieruchomości
Svizona Designer Spacious Studio, Hyatt Regency Creek Heights Residences
Cena tylko dla urządzeń mobilnych

Svizona Designer Spacious Studio, Hyatt Regency Creek Heights Residences

8.5 km od nieruchomości
USD 85 USD 77
za noc

    Udogodnienia

    Internet

    • Wi-Fi

    Opcje parkingowe

    • Parking

    W pokojach

    • Klimatyzacja

    W łazience

    • Pralka

    Dostępne na miejscu

    • Całkowity zakaz palenia

    Zwierzęta

    • Zakaz wprowadzania zwierząt !

    Ważna informacja

    Przyjazd: od 08:00 do 18:00
    Wyjazd: od 08:00 do 11:00
    Numer licencji0120250609005229
    Często Zadawane Pytania
    • Czy apartament City Nest akceptuje zwierzęta?
      Niestety apartament City Nest nie jest przyjazny zwierzętom.

    Lokalizacja

    Map

    Atrakcje w pobliżu

    Restauracje w pobliżu

    Galeria

    Opinie

    Nie ma jeszcze żadnych komentarzy :(

    Jeżeli zostajesz w tym hotelu, prosimy podzielić się swoim doświadczeniem z nami

    Napisz opinię

    Napisz opinię

    Kiedy przebywałeś w hotelu?

    Oceń nocleg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Bardzo słabo
    Świetny

    Państwa dane

    Skąd jesteś?
    Dziękujemy! Dziękujemy za poświęcony czas. Twoja opinia zostanie wkrótce opublikowana.
    Przejdź do opinii
    Recenzja nie została wysłana.

    Skontaktuj się z Nami

    Prosimy o dokonanie rezerwacji grupowej, jeżeli potrzebujesz więcej niż 4 pokoi.
    Państwa dane
    Temat
    Wiadomość
    City Nest Dubaj

    Pokaż na mapie:

    Zabytki
    Polecane restauracje
    Transport publiczny
    Dziękujemy za twoją opinię
    Dziękujemy za subskrypcję
    Zamknij